DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 000-2 800 USD/m-c
  • Firma: Norsk-Pol
  • Kontakt: Adam Boryniec
  • Telefon: 695788968
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Nauczyciel
Firma Norsk-Pol obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Nauczyciel jęz. angielskiego w przedszkolu w Chinach

Miejsce pracy: Pekin, Chiny

WYMAGANIA:

  • Licencjat lub magisterium z anglistyki

  • Min. roczne doświadczenie w pracy z dziećmi

  • Min. 2 lata doświadczenia jako nauczyciel języka angielskiego

  • Pasja do nauczania dzieci

  • Pracowitość i uczciwość

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • lista obowiązków punkt pierwszy
  • drugi punkt listy obowiązków
  • punkt trzeci zakresu obowiązków

OFERUJEMY:

  • 100% legalnego zatrudnienia w jednej z najbardziej uznanych sieci przedszkoli w Chinach.

  • Opieka zdrowotna i ubezpieczenie zdrowotne

  • 35 dni płatnego urlopu w roku

  • Elastyczne godziny pracy

  • Bezpłatne posiłki w przedszkolu w godzinach pracy

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonym 2-pokojowym mieszkaniu bez współlokatorów.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 14000 do 20000 CNY (8000 – 11000 PLN) netto, na rękę miesięcznie, w zależności od Twoich kwalifikacji

Chiny szybko stają się najważniejszym państwem na świecie, jeśli chodzi o naukę, technologię i biznes. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu międzynarodowych operacji biznesowych, znajomości języków obcych oraz szerokiej sieci kontaktów, Norsk-Pol stanowi pomost między Chinami i Europą. Specjalizujemy się w świadczeniu usług HR, doradczych i zarządczych dla branż takich jak IT, edukacja oraz inżynieria zaawansowanych technologii. Pomagamy firmom w sprawnym prowadzeniu działalności gospodarczej ponad granicami oraz ułatwiamy zdobycie interesującej, dobrze płatnej pracy w Chinach.

Do aplikacji o pracę prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”